Společnosti zabývající se prodejem elektroniky

Elektronika na splátky

Elektronika je jedním z typů zboží a produktů, které se velice často nakupují na splátky. Nejedná se samozřejmě o položky z nižších cenových kategorií, jako jsou například levné mp3 přehrávače a podobné zboží, i když i u takového zboží je většinou možnost nakupovat samozřejmě také na splátky.

Nejedná se však určitě o nic výhodného, takže tomuto se raději vyhnete. Velice častými produkty na nakupování na splátky jsou pak například televize, dražší notebooky, bílá elektronika a tak podobně.

Nakupování na splátky nabízí opravdu většina prodejců elektroniky, jako jsou například elektro Spáčil, Datart a tak podobně a samozřejmě také mnoho internetových obchodů, jako jsou například Mall nebo třeba Alza. Proč čekat dlouhou dobu na další výplatu? Zboží si můžete odnést v podstatě hned. Ujistěte se však, že splníte několik následujících podmínek. V prvé řadě se samozřejmě podívejte na podmínky, abyste mohli úvěr získat.

Poté dáte u zboží jednoduše možnost “na splátky,” vyberete si určitý typ úvěru, vyplníte jednotlivé potřebné údaje a počkáte na schválení úvěru. Tady jste již v podstatě u konce. Jenom si vytisknete smlouvu a zanesete ji na adresu Alzy.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Výprodej elektroniky a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.