Společnosti zabývající se prodejem elektroniky

Elektroinstalační lišta

Elektroinstalační lišty jsou typickým produktem společností, které se zabývají prodejem elektroinstalačního materiálu.

Takových společností se na českém trhu samozřejmě vyskytuje poměrně veliké množství.

Jednou z takových společností je pak například společnost s ručením omezeným Malpro. Jedná se o tradičního českého výrobce trubek pro nízkonapěťové vodiče, elektroinstalačních lišt, kabelů a dalšího příslušenství.

Společnost se na českém trhu vyskytuje již od roku 1997, přičemž si za tuto dobu stihla vybudovat své pevné místo v této oblasti. Pokud bychom se měli bavit o dalším sortimentu této společnosti, tak zde pak samozřejmě nechybí například ohebné instalační trubky v malých návinech, příslušenství k pevným trubkám, spojovací krabičky, vývodky, svorkovnice a další věci.

Pokud se budete chtít podívat na všechny produkty, které můžete u této společnosti zakoupit nebo třeba jen na další informace o společnosti samotné, tak se můžete podívat na oficiální internetové stránky, které naleznete na internetové adrese malpro.cz.

Přivítá vás velice příjemný modr ožlutý design, přičemž v horní polovině stránek se nachází přehledné menu, které je rozděleno do několika sekcí. Jedná se například o informace o společnosti, novinky, prodejci, produkty a tak podobně.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Elektroinstalace a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.