Společnosti zabývající se prodejem elektroniky

Stavební chemie a příslušenství

Stavební chemie je jedním z nejdůležitějších prvků pro každou stavební realizaci. Jednou z věcí, která začíná stavbu, je například kvalitní hydroizolace a další věcí, která značí, že se stavba blíží ke svému konci, značí například spárovací chmel.

Světově známých společností, které se zabývají výrobou různých druhů stavební chemie, je samozřejmě poměrně veliké množství. Jednou z nich je například Ceresit.

Jedná se o celosvětově známého výrobce stavební chemie a lepidlového příslušenství, které spadá do rodiny společností Henkel. Pokud bychom se měli podívat na portfolio této společnosti, tak se jedná například o omítkové a zateplovací systémy, spárování a lepení dlažeb a obkladů, utěsňování a izolace, vyrovnávání podlah a sanace. Další známou společností je například Mapei.

Jedná se o společnost, která byla založena v Miláně roku 1937 a jedná se světového výrobce produktů, které se používají zejména ve stavebnictví. Pokud jde o portfolio této společnosti, tak to je poměrně hodně široké. Jedná se třeba o dlažby a obklady z přírodního kamene a keramiky, dále dřevěné podlahy, přísady do malt a betonů a tak podobně.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Elektro vybavení a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.