Společnosti zabývající se prodejem elektroniky

Kabelové soubory, spojky, oka

Prodejem kabelových souborů, spojek, ok a dalšího příslušenství se zabývá poměrně veliké množství společností.

Většinou si můžete takové produkty zakoupit například v nějakých lokálních obchodech v místě Vašeho bydliště, které se prodejem takového sortimentu zabývají.

Nebo se samozřejmě můžete podívat a nechat se inspirovat také na internetu, kde naleznete veliké množství obchodů, které se zabývají prodejem takové druhu zboží.

Jedním takovým obchodem je například elektro Hadrava, který naleznete na internetové adrese elektrohadrava.cz. Pokud jde o portfolio služeb této společnosti, tak se zabývá například průmyslovými a domovními elektroinstalacemi, dále údržbou a montáží hromosvodů.

Dále například dodávkou a montáží elektrického akumulačního a přímotopného vytápění, a to včetně záručních a pozáručních servisů. Pak třeba montáží a údržbou veřejného osvětlení, rekonstrukce a pokládky kabelových sítí, montáží zabezpečovacích systémů, montáží okruhů měření a regulace, řízení průmyslové automatizace, systémů kontroly, spotřeby vody, měřičů tepla a tak podobně.

Pokud jde o produkty této společnosti, tak na levé straně oficiálních internetových stránek se nachází seznam všech produktů, který je rozdělen do mnoha přehledných kategorií, samozřejmě podle typu výrobku.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Elektro vybavení a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.