Společnosti zabývající se prodejem elektroniky

Zvonky a domovní komunikace

Společností, které se zabývají prodejem zvonků a jiných domovních komunikací je samozřejmě opravdu veliké množství. Jednou z takových společností je například akciová společnost K & V Elektro.

Jedná se o společnost, která funguje na trhu již od roku 1991, přičemž za tuto dlouhou dobu si stihla vybudovat velice stabilní a silné postavení a veliké množství spokojených zákazníků. V současné době patří tato společnost mezi pět největších a nejznámějších  společností v České republice, které se zabývají prodáváním elektroinstalačního  materiálu.

V České republice naleznete celkově deset poboček této společnosti, přičemž zde zaměstnává zhruba dvě stě padesát zaměstnanců. Pokud byste se chtěli podívat na nějaké další informace o společnosti, tak se můžete podívat na oficiální internetové stránky, které naleznete na internetové adrese kvelektro.cz.

Přivítá Vás velice příjemný design, přičemž na horní straně stránek naleznete hlavní menu, které je rozděleno do několika kategorií. V kategorii O společnosti se dozvíte opravdu podrobné informace o historii společnosti, jak se vyvíjela během let a tak podobně. Dále je zde kategorie Sortiment, kde se můžete podívat na všechny výrobky této společnosti. Výrobky jsou zde samozřejmě rozděleny do sekcí podle typu.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Elektro obchody a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.