Společnosti zabývající se prodejem elektroniky

Měsíční archív: Březen 2013

Elektronika je zbožím, které by se dalo neustále kupovat nové. Určitě to znáte. Jeden rok si koupíte například nějaký namakaný notebook a o rok později zjistíte, že ten samý notebook teď můžete koupit třeba i o deset tisíc korun levněji v nějaké akci a tak podobně, přičemž za tamější cenu byste v dnešní době mohli koupit notebook třikrát lepší.

Ale to tak prostě je a nic s tím neuděláte. Kdybyste se řídili pravidlem “ještě s koupí počkám, však ono to ještě zlevní,” tak byste taky nemuseli v oblasti elektroniky koupit nic.

Občas se však vyplatí počkat na různé akce, které pořádají internetové obchody, jakými jsou například Alza, Mall, Datart a tak podobně.

Pokud byste chtěli však ušetřit ještě více peněz, tak se můžete podívat po různých internetových aukcích, přičemž u nás v České republice je to například Aukro a ve světě je to eBay. Teď jde však jenom o to, jestli věříte uživatelům, kteří své zde již většinou použité zboží prodávají. Z pohledu na elektroniku je tato věc ještě o něco ošemetnější než jiné zboží.

V drtivé většině případů se však na zboží z internetových aukcí vztahují určité záruky, takže pokud by Vám zboží nebylo dodáno v takovém stavu, jaký uváděl prodejce na aukci, tak byste jej mohli reklamovat.

Vložil Výprodej elektroniky | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Internetových obchodů s opravdu levnou elektronikou se v České republice nachází poměrně veliké množství. Jedním z těch opravdu levných je například společnost s ručením omezeným Elektra PV, která je provozovatelem internetového obchodu, který naleznete na internetové adrese levnelektro.cz.

Společnost jako taková byla založena již roku 1992, přičemž od samých počátků se zaměřuje na prodávání elektrospotřebičů a elektroniky pro domácnosti. Internetový obchod byl pak spuštěn roku 2004. Pokud se tedy budete chtít podívat na veškerý sortiment tohoto obchodu, tak navštivte internetové stránky výše uvedené.

Přivítá Vás klasický katalogový design, přičemž v horní straně stránek naleznete všechny dostupné produkty, které jsou zde samozřejmě rozděleny do několika přehledných kategorií podle typu. Jedná se například o Velké spotřebiče, Vestavné spotřebiče, Televizory, Mobilní telefony, Malé spotřebiče, Tablety, Kamery, Dalekohledy, Topení, Dřezy a tak podobně.

Pokud si objednáte tedy nějaké zboží, tak můžete poté platit několik různými způsoby. Jedná se například o hotovostní platbu při převzetí zboží, platbu zálohovanou fakturou, platbu dobírkou, platební kartou, můžete nakupovat také na splátky, prostřednictvím společností Home Credit nebo Cetelem.

Vložil Výprodej elektroniky | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Pod pojmem dětská elektronika se dá představit opravdu veliké množství věcí. Kde však takovou dětskou elektroniku nakupovat. Existuje spousta internetových obchodů, které se zaměřují právě na prodej zboží pro děti, tedy včetně dětské elektroniky.

Jedním je například obchod, který naleznete na internetové adrese hrackarna.cz. Naleznete zde spoustu různých kategorií, jako jsou například Hračky pro nejmenší, Hračky do vody, Hračky na zahradu, Hračky pro kluky, Stavebnice, Společenské hry, Plyšové hračky a nebo práce Dětskou elektroniku.

Jedním z velice oblíbených produktů je zde například Trojjazyčný Super Notebook. Jedná se o výrobek společnosti Alltoys, ve kterém je obsažena slovenština, čeština a angličtina. Naleznete zde něco přes šedesát různých aktivit, samozřejmě v každém z výše jmenovaných jazyků. Jedná se o aktivity, jako například matematika, gramatika, kreslení, psaní, hudba, kreslení, překlad, logika, organizátor a tak podobně.

Tento notebook je určený dětem zhruba od pěti let. Můžete jej tedy pořídit na internetovém obchodě Hrackarna za cenu zhruba kolem 837 korun. Jedná se opravdu o ideální dárek, který Vaše dítě potěší a dokonce se s ním tedy bude vzdělávat, tříbit svou mysl a zlepšovat své logické dovednosti.

Vložil Elektro obchody | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Na prodej bílé elektroniky a také mimo jiné elektroniky obecně se v České republice specializuje veliké množství společností, které fungují zejména jako internetové obchody.

Jedná se například o obchody jako Alza, Mall nebo třeba Elektrohome. Provozovatelem tohoto internetového obchodu, který sídlí na internetové adrese elektrohome.cz, je společnost s ručením omezeným Virtual Market. Tato společnost byla založena jako společnost obchodní, přičemž své hlavní sídlo má v Brně.

Hlavním zájmem společnosti je velkoobchodní a maloobchodní prodej spotřební elektroniky. Pokud bychom se však tedy měli bavit přímo o bíle elektronice tak se můžete podívat na již výše zmíněný internetový obchod Elektrohome. Po levé straně stránek se nachází hlavní menu, kde naleznete všechny produkty, které jsou samozřejmě rozděleny do několika hlavních kategorií, jako jsou například Elektro, Fotoaparáty, Počítače, telefony, zahradní technika, Nářadí, Hodinky nebo právě Bílá technika.

Naleznete zde opravdu veliké množství produktů všech známých značek, jakými jsou například Zanussi, AEG, Electrolux, Bosch, Baumatic, Whirlpool a tak podobně. Zboží je zde opět rozděleno do několik přehledných kategorií, jako jsou například Lednice, Pračky, Mrazáky, Myčky, Sporáky, Trouby, Varné desky a tak podobně.

Vložil Elektro shopy | Štítek , , , , | Zanechat komentář