Společnosti zabývající se prodejem elektroniky

Měsíční archív: Únor 2013

GS Elektronik

GES Electronics je stabilizovanou, moderní, a úspěšnou společností, která se na českém trhu vyskytuje již od roku 1991. Na začátku byla společnost založena jako společnost obchodní, přičemž se specializovala pouze na elektronické součástky.

Během několika let se společnost stala již poněkud zaběhlou a svou působnost rozšířila na několik dalších oborů, přičemž se během chvilky vypracovala na přední místa v prodeji a dovozu komponentů.

Dále v prodeji a montáži speciální, telekomunikační a radiokomunikační techniky. V dnešní sobě se jedná o velikou akciovou společnost, která je rozdělena na několik jednotlivých takzvaných divizích, přičemž každá taková divize má jiný oboro své působnosti.

Společnost má své hlavní sídlo ve městě Plzeň, přičemž další pobočky se nacházejí například v Brně, Hradci Králové, Ostravě, Praze a tak podobně. Internetové stránky společnosti, které naleznete na internetové adrese ges.cz, však fungují zejména jako internetový obchod, ze kterého se můžete objednávat veškeré zboží, které tato společnost produkuje.

Pokud se tedy podíváte na tyto stránky, tak zde naleznete v horní polovině menu, kde naleznete všechny produkty, které jsou samozřejmě podle typu rozděleny do několika kategorií.

Vložil Elektro shopy | Štítek , , , , | Zanechat komentář

OK elektro

Okay elektrospotřebiče je jedním z nejrozsáhlejších prodejních komplexů v České republice, který se zabývá prodejem elektroniky a dalšího podobného sortimentu. V prvé řadě se však také jedná o internetový obchod.

Pokud bychom se měli podívat do historie této společnosti, tak bychom museli do roku 1994, kdy byla vlastně společnost jako taková založena. Postupem času se společnost začala poměrně rychle rozšiřovat a roku 2000 byla otevřena již dokonce dvacátá prodejna v České republice.

Roku 2002 pak vstoupila společnost Okay na slovenský trh. Roku 2005 pak byla otevřena celkově padesátá prodejna v České republice, roku 2007 stá prodejna, přičemž pak v roce 2011 disponuje společnost více než sto dvaceti prodejnami v České republice a na Slovensku. Okay Elektro přitom stále hledá další prostory, ve kterých by mohla otevírat nové prodejny.

Místo přitom musí samozřejmě splňovat několik podmínek. Jedná se o prodejní plochu, která musí mít minimálně osm set metrů čtverečních, musí disponovat přízemím, musí zde být prostory na parkování pro zákazníky před objektem a přitom se také musí jednat o atraktivní a frekventovanou lokalitu ve městě, která by mělo mít více než patnáct tisíc obyvatel.

Vložil Elektro shopy | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Prodejem elektroinstalačního materiálu se v České republice zabývá opravdu veliké množství různých společností. Pokud byste se chtěli podívat na nějaký ucelený seznam, tak můžete napsat do nějakého internetového vyhledávače, jako jsou například centrum, seznam, atlas nebo google, heslo jako třeba “elektroinstalační materiál” a vyjede Vám veliké množství odkazů na společnosti, které se prodejem tohoto sortimentu zabývají.

Jednou z velice oblíbených a kvalitních společností je pak například společnost s ručením omezeným Kolimplex.

Společnost Kolimplex se na českém trhu vyskytuje zhruba od roku 1998, přičemž za několik let od vzniku této společnosti se stala hlavním obchodním partnerem společnosti General Electric, a to v oblasti velkoobchodního prodeje svítidel, světelných zdrojů, jistících prvků, auto žárovek a dalších doplňků a příslušenství. Pokud se budete chtít podívat na kompletní sortiment společnosti nebo se dozvědět více informací o společnosti samotné, tak se můžete podívat na oficiální internetové stránky, které naleznete na internetové adrese kolimplex.cz.

Stránky fungují samozřejmě také jako internetový obchod, takže si můžete vybrané zboží okamžitě objednat. Všechny produkty jsou zde rozděleny do několika kategorií, takže se ve všem přehledně vyznáte.

Vložil Elektroinstalace | Štítek , , , , | Zanechat komentář

V prvé řadě si povíme něco o společnosti Elima jako takové. Jedná se vlastně o internetový obchod, který se zabývá prodejem hlavně elektroinstalačního materiálu, přičemž zde naleznete opravdu veliké množství zboží od mnoha světových  a českých výrobců.

Pokud byste se chtěli podívat na tento internetový obchod, tak navštivte oficiální internetové stránky, které naleznete na internetové adrese elima.cz. Na stránkách Vás přivítá klasický katalogový design, přičemž zde naleznete po levé straně hlavní menu, které je rozděleno do několika kategorií.

Jedná se například o kategorie jako Seznam témat, Kontakty, Nabídka zaměstnání, Ceníky, Doplatky kovů a tak podobně. Naleznete zde tedy různé zajímavé články, které se týkají této oblasti. Dále zde naleznete menu, kde jsou vyjmenování všichni hlavní dodavatelé tohoto internetového obchodu.

Jedná se například o společnosti jako ABB, Eaton, Desko, Brilum, Hager, Haupa, Narva, Enika, Elektrobock, Kopos a tak podobně. V dalším menu pak naleznete hlavní sortiment této společnosti. Jedná se například o Elektroinstalační materiál, Rozvaděče, Topné rohože, Domácí telefony, Elektroměry, Kabely, Vodiče a spoustu dalšího.

Vložil Elektroinstalace | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Elektroinstalační lišty jsou typickým produktem společností, které se zabývají prodejem elektroinstalačního materiálu.

Takových společností se na českém trhu samozřejmě vyskytuje poměrně veliké množství.

Jednou z takových společností je pak například společnost s ručením omezeným Malpro. Jedná se o tradičního českého výrobce trubek pro nízkonapěťové vodiče, elektroinstalačních lišt, kabelů a dalšího příslušenství.

Společnost se na českém trhu vyskytuje již od roku 1997, přičemž si za tuto dobu stihla vybudovat své pevné místo v této oblasti. Pokud bychom se měli bavit o dalším sortimentu této společnosti, tak zde pak samozřejmě nechybí například ohebné instalační trubky v malých návinech, příslušenství k pevným trubkám, spojovací krabičky, vývodky, svorkovnice a další věci.

Pokud se budete chtít podívat na všechny produkty, které můžete u této společnosti zakoupit nebo třeba jen na další informace o společnosti samotné, tak se můžete podívat na oficiální internetové stránky, které naleznete na internetové adrese malpro.cz.

Přivítá vás velice příjemný modr ožlutý design, přičemž v horní polovině stránek se nachází přehledné menu, které je rozděleno do několika sekcí. Jedná se například o informace o společnosti, novinky, prodejci, produkty a tak podobně.

Vložil Elektroinstalace | Štítek , , , | Zanechat komentář

Prodejem rozvaděčů a skříní se na českém trhu zabývá poměrně veliké množství různých společností. Jednou z těch známějších a oblíbených je pak například společnost s ručením omezeným OEZ.

Tato společnost se na tomto trhu vyskytuje již neuvěřitelných sedmdesát let, přičemž za tuto dobu si stihla vybudovat opravdu silné a stabilní postavení na trhu a získat si veliké množství spokojených zákazníků, a to jak z řad velkoobchodu, tak také z řad maloobchodu. Zlomovým rokem pro společnost byla pak rok 1994.

Tehdy společnost přešla pod soukromé vlastnictví. Dalším významným rokem pro společnost se stal rok 2007, kdy se společnost OEZ přiřadila do skupiny Siemens. Společnost v současné době zaměstnává zhruba přes osmnáct set pracovníku a podílí se tak významně na snižování nezaměstnanosti na Orlicku.

Pokud se budete chtít podívat na další informace o společnosti, tak navštivte jejích oficiální internetové stránky, které naleznete na internetové adrese oez.cz. Na horní straně stránek se nachází přehledné menu, které je samozřejmě rozděleno na několik kategorií, jako například O společnosti, Produkty, Služby a servis, Prodejní místa a tak podobně.

Vložil Elektroinstalační příslušenství | Štítek , , , | Zanechat komentář

Prodejem svítidel a zdrojů světla se na českém trhu zabývá poměrně veliké množství společností. Pokud byste se chtěli na nějaké takové společnosti, tak samozřejmě drtivá většina z nich má své oficiální internetové stránky.

Stačí napsat do nějakého internetového vyhledávače, jako je například centrum, atlas, seznam, google, yahoo a tak podobně, heslo jako třeba “svítidla a zdroje světla” a vyjede Vám veliké množství odkazů na společnosti, které se prodejem takového sortimentu zabývají. Jednou z takových společností je pak například společnost s ručením omezeným Darmat.

Společnost se pak zabývá především velkoobchodem a maloobchodem veškerého elektroinstalačního materiálu. Pokud byste se chtěli podívat na veškerý sortiment na vlastní oči, tak můžete navštívit prodejnu, která se nachází v Chebu na ulici Vrázova. Pokud se budete chtít podívat na sortiment z pohodlí domova, tak se můžete mrknout na oficiální internetové stránky společnosti, které naleznete na internetové adrese darmat.cz.

Najedete si zde do kategorie Sortiment a vyjedou Vám všechny produkty, které jsou zde samozřejmě řazeny do jednotlivých kategorií dle typu produktu.

Vložil Osvětlení levně | Štítek , , , | Zanechat komentář

Přístrojové a řadové svorkovnice jsou k zakoupení v mnoha různých specializovaných obchodech s elektroinstalačním materiálem. Existuje veliké množství firem, které se prodejem takového sortimentu zabývají.

Jednou z takových společností je pak například společnost s ručením omezeným Ellaso. Tato společnost figuruje na českém trhu od roku 1992, kdy byla založena pány Petrem Sochnou a Petrem Lajdou.

V současné době se společnost specializuje na prodej veškerého elektroinstalačního materiálu, a to včetně veřejného osvětlení a hromosvodů.

Pokud byste se chtěli podívat na nějaké další informace i společnosti a podívat se veškerý sortiment, které je u společnosti Ellaso k zakoupení, tak se můžete podívat na oficiální internetové stránky, které naleznete na internetové adrese ellaso.cz.

Pokud bychom se tedy měli podívat na nějaký ucelený seznam služeb, které společnost poskytuje, tak by se jednalo například o bezplatnou poradenskou činnost, kompletace dodávek na přání zákazníka, řešení technických problémů v tomto oboru, půjčování vzorových kazet vypínačů a tak podobně. Na stránkách se tedy můžete také podívat na kompletní sortiment, přičemž všechny produkty jsou samozřejmě rozděleny do několika přehledných kategorií.

Vložil Elektro vybavení | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Společností, které se zabývají prodejem zvonků a jiných domovních komunikací je samozřejmě opravdu veliké množství. Jednou z takových společností je například akciová společnost K & V Elektro.

Jedná se o společnost, která funguje na trhu již od roku 1991, přičemž za tuto dlouhou dobu si stihla vybudovat velice stabilní a silné postavení a veliké množství spokojených zákazníků. V současné době patří tato společnost mezi pět největších a nejznámějších  společností v České republice, které se zabývají prodáváním elektroinstalačního  materiálu.

V České republice naleznete celkově deset poboček této společnosti, přičemž zde zaměstnává zhruba dvě stě padesát zaměstnanců. Pokud byste se chtěli podívat na nějaké další informace o společnosti, tak se můžete podívat na oficiální internetové stránky, které naleznete na internetové adrese kvelektro.cz.

Přivítá Vás velice příjemný design, přičemž na horní straně stránek naleznete hlavní menu, které je rozděleno do několika kategorií. V kategorii O společnosti se dozvíte opravdu podrobné informace o historii společnosti, jak se vyvíjela během let a tak podobně. Dále je zde kategorie Sortiment, kde se můžete podívat na všechny výrobky této společnosti. Výrobky jsou zde samozřejmě rozděleny do sekcí podle typu.

Vložil Elektro obchody | Štítek , , , , | Zanechat komentář