Společnosti zabývající se prodejem elektroniky

Měsíční archív: Leden 2013

Baterií, akumulátorů a nabíječek je samozřejmě obrovské množství různých druhů, typů a značek, které se od sebe liší v ceně, kvalitě a tak podobně. Na internetu se samozřejmě nachází obrovské množství internetových obchodů, které se zabývají prodejem velikého množství baterií.

Jeden z nejznámějších internetových obchodů naleznete na internetové adrese aku-shop.cz. Pokud se tedy podíváte na internetové stránky, tak po levé straně naleznete menu, které je rozděleno do několika hlavních kategorií. Jedná se například o kategorie jako Akumulátory, nabíječky, Adaptéry, Baterie, Pouzdra, Gripy a tak podobně.

Všechny akumulátory, které se z tohoto obchodu dodávají, opouštějí výrobní linku ve stavu již nabitém, přičemž je jejich funkce také samozřejmě přezkoušena. Avšak je nutno podotknout, že akumulátor se v čase, kdy opustí výrobní linku a dostane se k zákazníkovi, poměrně vybije. Takže je obecně doporučováno plné nabití před použitím akumulátoru.

Jestli Vás budou zajímat další věcí o akumulátorech a nejčastějších dotazech na tuto společnost, tak se můžete podívat do kategorie Nejčastější dotazy, kterou naleznete po pravé straně stránek.

Vložil Elektro obchody | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Pokud bychom měli nějak obecně definovat pojem domovní elektroinstalace, tak se vlastně jedná o celek sdružení spínacích, ovládacích, výkonných a jistících prvků. Celý systém se pak skládá například ze spínačů, vedení, ochran, spínačů, spotřebičů a tak podobně.

Základním kamenem každé nové domovní elektroinstalace je pak projekt, neboli projektová dokumentace. Tuto projektovou dokumentaci realizuje technik – projektant, který by měl mít složené příslušné zkoušky  pro provádění takových věcí a také elektrotechnické vzdělání samozřejmě.

Většinou to vlastně probíhá tak, že vlastník objektu, tedy jednoduše investor, nastíní tomuto projektantovi, jak by si zhruba všechno představoval, kde by si přál mít spínače, zářivky a spotřebiče.

Projektant poté podle těchto instrukcí od investora a všech zákonných norem vytvoří projektovou dokumentaci, kde vše zakreslí. Tento návrh pak samozřejmě přednese investorovi, který to buď schválí nebo nikoliv. Pokud je vše v pořádku schváleno, tak se přistupuje k samotné realizaci, která je většinou prováděno buď jednotlivými elektrikáři nebo kompletní firmou, která se na toto specializuje.

Vložil Elektroinstalační příslušenství | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Prodejem kabelových souborů, spojek, ok a dalšího příslušenství se zabývá poměrně veliké množství společností.

Většinou si můžete takové produkty zakoupit například v nějakých lokálních obchodech v místě Vašeho bydliště, které se prodejem takového sortimentu zabývají.

Nebo se samozřejmě můžete podívat a nechat se inspirovat také na internetu, kde naleznete veliké množství obchodů, které se zabývají prodejem takové druhu zboží.

Jedním takovým obchodem je například elektro Hadrava, který naleznete na internetové adrese elektrohadrava.cz. Pokud jde o portfolio služeb této společnosti, tak se zabývá například průmyslovými a domovními elektroinstalacemi, dále údržbou a montáží hromosvodů.

Dále například dodávkou a montáží elektrického akumulačního a přímotopného vytápění, a to včetně záručních a pozáručních servisů. Pak třeba montáží a údržbou veřejného osvětlení, rekonstrukce a pokládky kabelových sítí, montáží zabezpečovacích systémů, montáží okruhů měření a regulace, řízení průmyslové automatizace, systémů kontroly, spotřeby vody, měřičů tepla a tak podobně.

Pokud jde o produkty této společnosti, tak na levé straně oficiálních internetových stránek se nachází seznam všech produktů, který je rozdělen do mnoha přehledných kategorií, samozřejmě podle typu výrobku.

Vložil Elektro vybavení | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Společností, které se zabývají prodejem svítidel a dalšího příslušenství se na trhu nachází samozřejmě veliké množství. Většinou v každém menším městě se nachází nějaký kamenný obchod, ve kterém si můžete různé typy osvětlení zakoupit.

Pokud chcete nakupovat z pohodlí domova, tak se můžete samozřejmě také podívat do různých internetových obchodů, které se prodejem tohoto sortimentu zabývají, a kterých je samozřejmě také veliké množství.

Jedním z nejoblíbenějších internetových obchodů je pak například obchod, který naleznete na internetové adrese rajsvitidel.cz. Obchod jako takový nabízí opravdu veliké množství různých druhů a typů svítidel, ale také navrhuje a realizuje interiéry pro jednotlivce nebo i pro firmy, a to z celého spektra obyvatelstva.

Na stránkách naleznete svítidla, která jsou vždy skladem, takže se Vám nestane, že byste museli čekat na dodání. Pokud navíc nakoupíte nad dva tisíce korun, tak dostanete jako bonus jeden kus úsporného zdroje zadarmo. Pokud pak navíc nakoupíte nad tři tisíce korun, tak budete mít dopravu po celé České a Slovenské republice zadarmo. Jestli se podíváte na stránky, tak po levé straně naleznete menu, které je rozděleno do několika přehledných kategorií.

Vložil Osvětlení levně | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Společností, které se zabývají prodejem rozvaděčů, skříní a dalšího příslušenství se na trhu vyskytuje samozřejmě opravdu veliké množství. Jednou z velice známých a oblíbených společností je například společnost Hager, která se obecně specializuje na elektroinstalace.

Jinak se jedná o rodinnou společnost, která disponuje pobočkami opravdu po celém světě. Pokud se tedy budete chtít podívat na nějaké další informace o společnosti a na kompletní portfolio společnosti, tak se můžete mrknout na oficiální internetové stránky, které naleznete na internetové adrese hager.cz.

Pokud se tedy podíváte na stránky, tak v horní části naleznete hlavní menu, kde naleznete všechny produkty roztříděné do několik kategorií. Jedná se o kategorie, jako například Systémy pro řízení budov, Systémy pro ukládání vedení a nebo právě Rozvaděčové systémy. Pokud si tedy rozkliknete tuto kategorii, tak zde naleznete například Rozvaděčové skříně univers, Vnitřní stavebnicové díly univers N, Elektroměrové rozvaděče univers Z a nebo Rozvaděče a rozvodnice.

O všech těchto produktech se zde můžete dočíst hlavní informace, například na co se používají, základní údaje o dílech a tak podobně.

Vložil Elektroinstalační příslušenství | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Stavební chemie je jedním z nejdůležitějších prvků pro každou stavební realizaci. Jednou z věcí, která začíná stavbu, je například kvalitní hydroizolace a další věcí, která značí, že se stavba blíží ke svému konci, značí například spárovací chmel.

Světově známých společností, které se zabývají výrobou různých druhů stavební chemie, je samozřejmě poměrně veliké množství. Jednou z nich je například Ceresit.

Jedná se o celosvětově známého výrobce stavební chemie a lepidlového příslušenství, které spadá do rodiny společností Henkel. Pokud bychom se měli podívat na portfolio této společnosti, tak se jedná například o omítkové a zateplovací systémy, spárování a lepení dlažeb a obkladů, utěsňování a izolace, vyrovnávání podlah a sanace. Další známou společností je například Mapei.

Jedná se o společnost, která byla založena v Miláně roku 1937 a jedná se světového výrobce produktů, které se používají zejména ve stavebnictví. Pokud jde o portfolio této společnosti, tak to je poměrně hodně široké. Jedná se třeba o dlažby a obklady z přírodního kamene a keramiky, dále dřevěné podlahy, přísady do malt a betonů a tak podobně.

Vložil Elektro vybavení | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Elektronika je jedním z typů zboží a produktů, které se velice často nakupují na splátky. Nejedná se samozřejmě o položky z nižších cenových kategorií, jako jsou například levné mp3 přehrávače a podobné zboží, i když i u takového zboží je většinou možnost nakupovat samozřejmě také na splátky.

Nejedná se však určitě o nic výhodného, takže tomuto se raději vyhnete. Velice častými produkty na nakupování na splátky jsou pak například televize, dražší notebooky, bílá elektronika a tak podobně.

Nakupování na splátky nabízí opravdu většina prodejců elektroniky, jako jsou například elektro Spáčil, Datart a tak podobně a samozřejmě také mnoho internetových obchodů, jako jsou například Mall nebo třeba Alza. Proč čekat dlouhou dobu na další výplatu? Zboží si můžete odnést v podstatě hned. Ujistěte se však, že splníte několik následujících podmínek. V prvé řadě se samozřejmě podívejte na podmínky, abyste mohli úvěr získat.

Poté dáte u zboží jednoduše možnost “na splátky,” vyberete si určitý typ úvěru, vyplníte jednotlivé potřebné údaje a počkáte na schválení úvěru. Tady jste již v podstatě u konce. Jenom si vytisknete smlouvu a zanesete ji na adresu Alzy.

Vložil Výprodej elektroniky | Štítek , , , , | Zanechat komentář